Туристична фірма «ЕvеRесT» та її незмінний керівник Іван Кайло готові пропонувати українцям все більше і більше нових турів в європейські країни за докризовими цінами.

«Сокира, що здатна прорубати вікно в Європу» від «ЕvеRесT» – це унікальний комплекс недорогих пропозицій автобусних, залізничних, авіатурів, безліч варіантів відвідування відразу декількох країн в Європі, мінімум нічних переїздів в автобусних турах і, зрозуміло, як ми вже сказали,– ціни будуть ну дуже помірні. Ну, саме такі, як раніше. Курси долара і євро подорожчали? Ні – не чули! :-)

Безліч українських сімей середнього класу в цьому році відмовилися від відпочинку за кордоном і зробили це цілком з резонних причин. Курс популярних туристичних валют — долар США і євро — став непомірно високим, безвізовий режим ще не прийнятий, а це означає, що путівки в Європу, як і раніше на 55 євро* будуть дорожче. Економіка в країні нестабільна та ще події на Сході України… Відмовляючи собі таким чином, мільйони українців позбавляють себе можливості стати, нехай навіть на короткий час, частиною тієї самої Європи, до якої ми так прагнемо належати. А даремно…

Почніть свій персональний «Європейський вибір»! Замість нескінченних телесеріалів відвідайте старі європейські країни, познайомтеся з багатою історичною і культурною спадщиною королівської Франції, величної Чехії, гордої Польщі, шоколадної Бельгії, манірної Великої Британії, акуратної Німеччини. Забудьте про дачні ділянки і завітайте до квіткового раю Нідерландів або до сонячних берегів Іспанії. Замість «зависання» в соцмережах, погляньте на Атлантичний океан з мису Рока в Португалії. Та хіба мало чому ще можна порадіти і здивуватися, відвідавши Європу!

Досить себе відмовляти, що це дорого. Дорого, це витрачати свій безцінний час на умовляння себе і рідних, що ви не можете дозволити собі закордонну поїздку. Наприклад, у компанії «ЕvеRесT» сам директор компанії, Іван Юрійович Кайло, особисто опрацював ряд популярних маршрутів і оптимізував накладні витрати таким чином, що путівки в Європу пропонуються за цінами листопада 2014 року.

Взагалі, щоб отримати оптимальні ціни на путівки з найпопулярніших європейських напрямів, фірмі ЕvеRесT» довелося ретельно попрацювати з видами транспорту, що беруть участь у доставці туристів. Основний акцент припав на автобусне пересування. Однак, для багатьох маршрутів, які охоплюють декілька країн, «ЕvеRесT» запропонував цікаві та економічні мікси: поїзд - автобус, поїзд – літак-лоукост, літак-лоукост - автобус і т. д. Фактично звичні автобусні групові тури стали індивідуальними. Суттєвого зниження цін на європейські тури також змогли досягти завдяки ретельному перегляду і переатестації орендованих готелів.

До речі, не тільки тури в Європу, але і поїздки в інші країни доступні «ЕvеRесT» за дивно помірними і обґрунтованими цінами.

* Примітка: віза Шенген 35 євро + 20 євро – послуги візового центру