На українського радикала, тележурналіста і актора Олега Олександровича Греся скоєно розбійний напад: ведеться слідство

 У прямому ефірі 19 вересня 2016 року, в студії «Чорного дзеркала» Гресь Олег Олександрович привселюдно заявив про наявність у нього видіодоказів провини високопоставлених генералів ВСУ, тих, хто послав на вірну смерть більше 2 тисяч українських військових у трагедії під Іловайськом. В студії, в обвинувальних промовах Олега Олександровича Греся прозвучали імена генерала Руслана Хомчака, нардепа і комбата Семена Семенченка та дніпропетровського олігарха Ігоря Коломойського.

Буквально через півгодини після участі Олега Греся в політичній передачі «Чорне дзеркало», в ніч з 17 на 18 вересня на нього було скоєно ножовий напад у під’їзді його власного будинку. Під час нападу під’їзд був темним, вочевидь, зловмисники заздалегідь подбали, щоб знеструмити і зробити неосвітленим місце майбутнього замаху на Гресья Олега Олександровича. Під час нападу потерпілому тележурналісту не вдалося розгледіти навіть силуети своїх кривдників. На щастя, рани виявилися неглибокими, і вже вранці, після отриманої першої медичної допомоги, Гресь Олег Олександрович залишив заяву в поліцію за фактом нападу і приступив до своєї роботи за матеріалами Іловайської трагедії, а також відвідав знімальний майданчик. 

Зараз за фактом нападу порушено кримінальну справу, проводяться слідчі заходи. Незважаючи на одну з робочих версій слідчих органів про спробу вчинити крадіжку, Олег Олександрович Гресь, у якого під час нападу нічого не пропало з особистих речей, більш схиляється до думки, що причиною нападу на нього і нанесення кількох ножових ран став його скандальний виступ в вище згаданій передачі.

Джерело: http://ord-ua.com/2016/09/20/gres-oleg-oleksandrovich-poranenij/